Spolupráce

Každý čtvrtek a pátek spolupracují naši terapeuti s firmou LD Seating v Boskovicích. Rádi za zaměstnanci jezdíme a vzájemné spolupráce si velmi vážíme. 

 

https://ldseating.com/cs/

 

Základní školou Benešov u Boskovic 

V roce 2021 se uskuteční spolupráce se Základní školou Benešov u Boskovic - už se na Vás těšíme.

https://skola.benesov-u-boskovic.cz/uvod/

 

Základní škola v Lysicích

V druhé polovině r. 2020 vznikla nová spolupráce se Základní školou v Lysicích, kdy kolegyně Marcela Tóthová pracovala na individuálních terapiích s lektory dané školy a prováděla edukaci v základním cvičení dle konceptu dr. Rycharda Smíška -  SM systém. 

https://www.zslysice.cz/

VMS Boskovice

Koncem roku 2019 - přednáška ve firmě VMS Boskovice. Měla jsem možnost navštívit tuto velice zajímavou firmu a pohovořit o zdravém způsobu práce, možnosti prevence a tím snížení rizika bolesti z přetížení. Velký dík panu řediteli Kožouškovi, který věnoval každému z jeho zaměstnanců vstup na hodinovou individuální terapii k nám.


https://www.vms.cz/

Městský den zdraví

4.10.2018 od 15 hodin jsem po pozvání paní Ivy Květenské zapojila všechny účastníky přednášky ke cvičení - NORBEKOVA s ukázkou cviků na oči :-)

Děkuji moc za pozvání.....:-)

 

Dne 12.10. 2017 od 13 hodin proběhla akce na podporu zdravého životního stylu.

Městský den zdraví

ZŠ Letovice

8.10.2015 proběhlo již III. setkání fyzioterapeuta Marie Štemberové a dětí I. stupně ZŠ.  Kdo měl zájem shlédl teoreticko - praktickou přednášku nazvanou komplexně  "Ležíme, sedíme, stojíme, chodíme...jak je to správně?" Po absolvování všech částí připravily paní učitelky s vedoucí družin paní Stanislavou Brablecovou zaslouženou zdravou sladkou odměnu. Moc všem děkuji.

Městský klub důchodců

dne 15.9.2015 proběhla přednáška v Městském klubu důchodců v Letovicích. Téma se zaměřením na pohyb " Pohyb v seniorském věku".
Děkuji za pozvání manželům Kudovým a v příštím roce na viděnou.

ZŠ Letovice

https://www.zsletovice.cz/organizace-skoly/skolni-druzina/cinnosti-v-sd

„Jezme zdravě, cvičme hravě" - 3. říjen 2013

Pod odborným vedením DiS. Lucie Gloserové a DiS. Marie Štemberové děti i rodiče získaly nové poznatky o zdravé stravě, seznámily se s relaxačními cviky, vyzkoušely motorickou dráhu, zahrály si několik zajímavých her a ochutnaly zdravé pomazánky. Všichni společně jsme prožili příjemné odpoledne v rámci školní družiny.

 

ZŠ Letovice

SOŠ a SOU Letovice

„projekt Zdravá škola“, kde jsem se v roce 2013 aktivně účastnila sportovní a kompenzační fyzioterapie u středoškoláků v rámci hodin TV.

 

ZŠ Letovice

V rámci školní družiny proběhlo dne 8.10.2014 pohybové odpoledne. Děti si vyzkoušely rovnovážné cvičení s gymbally (velkými míči a naučily se pravidla sedu s touto nestabilní pomůckou. Rodiče i děti si aktivně vyzkoušeli cvičení 5ti Tibeťanů a kdo projevil zájem, mohl si vyzkoušet vyšetření na podoskopu (plochonoží).

 

Florbalisté Letovice pod vedením Michala Trubáka

Dne 9.10.2014 jsem měla možnost promluvit před týmem florbalistů na téma sportovní úrazy, jejich včasná diagnostika, kompenzačních a ortopedických pomůckách ( kineziotape), enzymopatii v podobě Phlogenzymu a vlivu na rychlejší hojivost tkání. Po teoretické části si aktivně vyzkoušeli kruhový trénink, hlavně s využitím TRX a v neposlední řadě významu strečinku.