Ceník

Fyzioterapie

Délka Cena
Vstupní vyšetření + terapie (Specializovaná terapie dle diagnózy klienta -provádí pouze fyzioterapeut) 55 min 700,00 Kč
Lékařská lymfatická masáž částečná 55 min - 110 min  700,00 Kč/hod
Lékařská lymfatická masáž celková 170 min 1 800,00 Kč
Ostatní druhy masáží
(neprovádí fyzioterapeut, pouze asistent fyzioterapeuta, masér)
55 min 700,00 Kč
Skupinová terapie 55 min 100,00 Kč/os.
Aplikace pijavice lékařské   300,00 Kč/ks
 
 
Nově  vsunuji informovaný souhlas

Jelikož se stále setkáváme s klienty, kteří neomluví terapii (mohl by na jeho místo někdo jiný, akutní klient čekající na telefonu), doplňuji k informovanému souhlasu dodatek.......

Klientům je poskytována péče v rozsahu ošetření měkkých tkání, mobilizace, specifická fyzioterapeutická cvičení a ergonomické poradenství. Reakcí na ošetření může být přechodná únava, zvýraznění, případně přemístění bolesti, nevolnost, závratě trvající někdy až 4 dny.

Vyšetření a určité terapie se provádějí ve spodním prádle.

Žádáme klienty, aby v rámci anamnézy uváděli důležité údaje o svém zdravotním stavu. Prosíme o nahlášení těhotenství pro přizpůsobení terapie. Pokud těhotenství nebude nahlášeno, nenese terapeut odpovědnost za případné komplikace.

Terapie nejsou hrazena zdravotní pojišťovnou, klient hradí péči přímou platbou terapeutovi, popř. převodem na účet po předchozí domluvě. Zatím nepřijímáme platební karty ani platební poukázky.

Upozorňujeme, že objednaný termín je závazný. Pokud chce klient objednaný termín zrušit, je nutné to nahlásit více než 12 hodin předem. V opačném případě bude klientovi účtována plná výše ceny terapie, v případě kreditu bude návštěva odečtena jako absolvovaná. V případě pozdního příchodu klienta na terapii není zaručena náhrada času do plné délky terapie, jelikož následuje další rehabilitace.

 

 

 

 

 

Délka